dobra ponuda
Dragan prodaje dve kuće i plac u Kosjeriću za 15.000 evra! Daleko od gradske buke, ušukano u prirodu i mir
U ponudi je plac od 23 ara smešten iznad Kosjerića, u delu poznatom kao Tometino polje, na nadmorskoj visini od 600 metara
U ponudi je plac od 23 ara smešten iznad Kosjerića, u delu poznatom kao Tometino polje, na nadmorskoj visini od 600 metara. Na placu postoji struja, a voda je obezbeđena preko bunara, što ga čini spremnim za izgradnju vikendice ili adaptaciju postojećih objekata.
Na samom placu nalaze se tri legalizovana objekta, dok je jedan manji objekat – mala šupa ili ostava – još u procesu legalizacije. Kuće zahtevaju kompletno renoviranje, ali pružaju mogućnost za stvaranje idealnog odmorišta u prirodi.
Do placa vodi makadamski put, a posed poseduje svoj zaseban ulaz. Cena iznosi 15.000 evra, uz mogućnost korekcije za ozbiljne kupce.
Ovaj plac je odlična prilika za one koji traže vikendicu daleko od gradske gužve, sa osnovnom infrastrukturom i tri postojeća objekta koja mogu da se adaptiraju po želji.
Bonus video:
(Espreso/blic/Facebook/Jeftine nekretnine Srbija/TM)