ko bi rekao?
SUNOVRAT O KOM BRUJI NAROD! Svi je dobro znaju kao OLIMPIJSKU ŠAMPIONKU, a sad prodaje INTIMU - zaradila jaku CIFRU
Evo koji je razlog što prodaje fotke i snimke
Nemačka bobistkinja Lisa Bukvic, olimpijska šampionka iz 2018. godine, morala je da otvori profil na platformi "Only Fans" kako bi skupila novac za pripreme za predstojeće Zimske olimpijske igre u Milanu.
Bukvic je uoči Zimskih olimpijskih igara koje počinju početkom februara nemačkim medijima oktrila da njen nastup na tom takmičenju ne bi bio moguć da nije otvorila profil na "Only Fans-u", jer je objavljujući svoje provokativne fotografije na toj platformi zaradila neophodan novac.
Međutim, Bukvic objavljuje samo fotografije sa treninga, u sportskoj opremi ili u bikiniju, i kaže da se "nikada neće skinuti".
"Definitivno se neću nikada u potpunosti skinuti. Pretplata na moj profil košta oko 25 dolara, i to mi je pomoglo da finansijski obezbedim čitav svoj bob tim", rekla je.
Ona ističe da odlazak na Olimpijske igre ne bi bio moguć da se oslanjala samo na "tradicionalne sponzore", i da zbog toga sve veći broj sportista poseže za novim vidovima zarade, među kojima je i "Only Fans".
"Ja jesam olimpijska šampionka, ali nikoga ne zanimam samo zbog te medalje. Tužno je što ne mogu da se fokusiram samo na sport."
Za trening kampove, avionske karte, opremu i ostale sportske troškove godišnje joj treba oko 50.000 evra. Toliko zaradi i objavljujući fotografije i video snimke na pomenutoj platformi. Uz taj novac i redovnu platu koju dobija u vojsci Nemačke, Bukvic uspeva da istraje u bobu, i nastavlja da sanja o osvajanju novih medalja.
Bonus video:
(Espores/Sportal/M.S.)