Foto: dnevnadoza.cacanina/ins

jao!

ČAČANI GAĐALI PRAVO U GLAVU! Letele grudve ka ženi, nije znala gde će - SVE PREKINUTO, PORUČILA: "IMATE LI MAJKU!"

Manja grupa pojedinaca iz publike izazvala je njenu reakciju i delimični prekid koncerta

Objavljeno: 14.01.2026. 07:28h > 07:34h

Tokom koncerta Ane Bekute, koji je sinoć održan na gradskom trgu u Čačku povodom dočeka Srpske nove godine, došlo je do neprijatnog incidenta.

Manja grupa pojedinaca iz publike izazvala je njenu reakciju i delimični prekid koncerta, pošto su Anu i njene muzičare gađali grudvama.

Iako je nastup protekao uz buku pištaljki, zvižduka i vuvuzela, situacija je eskalirala u trenutku kada su iz pravca okupljenih prema pevačici bačene grudve.

Njen muzičar pogođen je i u glavu.

Ana Bekuta na kratko prekinula izvođenje kako bi se obratila prisutnima.

- Sram vas bilo! Imate li vi majku? Imate li sestru? Imate li baku? Sram vas bilo! Gde je policija ovde? Da li policija radi nešto? Mi nećemo više da pevamo i sviramo! Ajde, ruke u vazduh - poručila je Bekuta sa bine.

Pevačica je sišla s bine, ali je nastavila da peva.

FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins
FOTO: dnevnadoza.cacanina/ins

Motiv zbog kog su se pobunili navodno je nezadovoljstvo visinom honorara koji je Ana dobila za taj nastup.

Bonus video:

(Espreso/Telegraf.rs/M.S.)