Nikola Simić, Foto: Alec Brown / Actionplus / Profimedia

bomba!

Dva engleska kluba nude osam miliona evra za Partizanovog Nikolu Simića!

Crno-beli već dobijaju upite sa raznih adresa za talentovanog štopera

Objavljeno: 23.12.2025. 11:11h

Predrag Mijatović, potpredsednik FK Partizan zadužen za sportska pitanja bio je gost emisije Super Indirektno kod Popa i Milana.

Čelnik jesenjeg šampiona otkrio je da crno-beli već dobijaju upite sa raznih adresa za talentovanog štopera Nikolu Simića.

- Ima nekoliko evropskih klubova, konkretno dva iz Engleske, koji imaju interes za Simića. U ovom trenutku moglo bi da se dođe do 7.000.000 ili 8.000.000 evra na ime transfera, što je nama velika stvar. Međutim, ja znam šta će se desiti. Na leto mi dobijamo ponudu u vrednosti izlazne klauzule od 15.000.000 evra. Znam, zato što je ta projekcija, osim ako se Nikola ne povredi, ali to moraš da rizikuješ. Niko nije napravio ništa veliko ako nije rizikovao. Zagrizao si veliko, čekaš veliko - rekao je Mijatović.

Bonus video:

(Espreso/Super Indirektno kod Popa i Milana/Preneo:Espreso sport)