hit
ZARONIO GLAVOM U NJENE BALONE! 20 godina je nije bilo na Pinku, a sad ga POČASTILA - razlika u VISINI ŠOKIRA
Đani je prišao Jeleni, od koje je niži za gotovo dve glave, i poljubio je u grudi.
S obzirom da nam Nova godina kuca na vratima, na Pinku je počelo snimanje novogodišnjeg veselja, a poznati su bili raspoloženiji nego ikad.
Jelena Karleuša je posle više od dve decenije bila deo Pinkovog novogodišnjeg programa, a vrhunac je usledio kada se srela sa Đanijem.
Poznat kao veliki šaljivdžija, Đani je prišao Jeleni, od koje je niži za gotovo dve glave, i poljubio je u grudi.
Trenutak je ovekovečen, a svi prisutni su prasnuli u smeh.
Inače, za Jelenu Karleušu poznato je da spada u visoke žene sa 180 centimetara, dok je Đani znatno niži od nje pogotovu kad je ona na visokim potpeticama.
Kako je ranije rekao, njegova visina je metar i 70 centimetara.
- Skoro sam upoznao devojku, moja je velika ljubav. Ima dva metra i deset centimetara, bije me svaki dan - našalio se pevač tada, pa dodao da je savršeno to što je on visok 1,70 centimetara, a ona 1,90 centimetara.
(Espreso/PV)