Hitna pomoć / ilustracija, Foto: Damir Dervišagić

izveštaj

4 SAOBRAĆAJNE NEZGODE TOKOM NOĆI U BEOGRADU: Povređeno 7 osoba, od Ibarske magistrale do Bubanj potoka!

Hitna pomoć je tokom noći imala ukupno 125 intervencija, od kojih je 17 bilo na javnom mestu

Objavljeno: 17.11.2025. 07:06h

U toku protekle noći u Beogradu su se dogodile četiri saobraćajne nezgode, u kojima je sedam osoba lakše povređeno, saopšteno je iz službe hitne pomoći.

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u 21.28 sati na Ibarskoj magistrali lakše su povređene dve osobe, od kojih je muškarac (45) prevezen u Urgentni centar, dok je žena (46) odbila transport, rečeno je agenciji Tanjug u službi hitne pomoći.

Prema izveštaju iz hitne pomoći, među saobraćajnim nezgodama sa više povređenih je i ona koja se u 21.58 sati dogodila u blizini OMV pumpe, kod robne kuće Ikea, gde su lakše povređene tri osobe, od kojih su dve pregledane na licu mesta a muškarac (20) je prevezen u Urgentni centar.

Hitna pomoć je tokom noći imala ukupno 125 intervencija, od kojih je 17 bilo na javnom mestu.

Za pomoć su najčešće zvali hronični pacijenti, zbog teškoća sa disanjem, i zbog povišenog pritiska.

Bonus video:

(Espreso/Agencije)