Deo uprave FK Crvena zvezda, Foto: Starsport©

crvena zvezda

Kolarov ima nerealne zahteve, uprava hoće Rijeru, a fudbaleri najviše žele legendu na klupi (Foto)

Crveno-beli u ovom trenutku nemaju spremnu zamenu za Vladana Milojevića

Objavljeno: 03.11.2025. 16:20h

Prvo se pojavila informacija da će Vladan Milojević bez obzira na sve ostati na klupi Crvene zvezde do decembra, ali Meridian sport ima druga saznanja.

Postoji i drugi scenario po kojem bi popularnom Miloju bio uručen otkaz u slučaju loše partije i ubedljivog poraza od Lila.

Vladan Milojevićfoto: Starsport©

Naravno, nije realno da "doge" 6. novembra od 18.45 padnu na Marakani, ali bi bod mogao da pokaže ostanak visokih ambicija u Ligi Evrope.

Crveno-beli nemaju spremnu zamenu jer bi Albert Rijera došao tek u januaru, dok je Aleksandar Kolarov, aktuelni pomoćni trener Intera pregovarao, ali...

Imao je određene zahteve sa kojima uprava nije saglasna, a želi i određene hijerhajiske promene na šta na stadionu "Rajko Mitić" ne gledaju blagonaklono.

Aleksandar Kolarovfoto: Starsport

Svlačionica je bila nezadovoljna, ne samo zbog rezultata, već i priče da će Vladan Milojević postati selektor Srbije.

Na sastanku im je generalni direktor Zvezdan Terzić rekao da aktuelni šef stručnog štaba neće biti smenjen.

Zvezdan Terzićfoto: Starsport©

Ne deluje nerealno da u Ljutice Bogdana posebnu za privremenim rešenjem do januara kada bi svim silama krenuli na Alberta Rijeru.

Figurira nekoliko imena koja su već u klubu, a igrači između sebe najviše poverenja imaju u legendarnog kapitena i trenera omladinaca Nenada Milijaša.

Bonus video:

(Espreso/Meridian sport/Marko Brnjašević/Preneo:Espreso sport)