Željko Obradović, Foto: Starsport©

jedva se suzdržao

"Alooo" Željko Obradović urlao na igrače! Besneo, vikao, pa im uputio NAJJAČU MOGUĆU PORUKU

Morao je da povisi ton

Objavljeno: 15.09.2025. 11:36h

Košarkaši Partizana igraju drugu utakmicu OpenAir turnira u Beogradu protiv ekipe Makabija iz Tel Aviva, ali za razliku od utakmice protiv PAOK-a, sada se meč održava u hali "Aleksandar Nikolić".

Tokom poslednje četvrtine Željko je bio zadovoljan onim što je video na terenu i odlučio je da u poslednjih 10 minuta zaštiti svoje iskusnije igrače, odmori ih i da priliku najmlađima, pa je tako izveo četiri, a u jednom trenutku i pet najmlađih igrača crno-belih da se bore protiv zveri tima iz Tel Aviva.

KK Partizan, KK Paokfoto: Starsport

Međutim, nakon dva minuta četvrte četvrtine nije mu se svidelo kako je to izgledalo na terenu, rezultat je krenuo u deficit, pa je zatražio tajmaut kada se desila scena za pamćenje.

Naime, povikao je na svoje najmlađe igrače, ali u edukativnom tonu, sa dobrom namerom, kada im je objasnio da ih borba čeka tokom celog života.

- Alooo! To vas čeka ceo život! Da se borite! - uzviknuo je Obradović, a potom igračima dao instrukcije kako da unaprede svoju igru, što su klinci poslušali i stabilizovali rezultat.

Možete to pogedati u snimku ispod...

Bonus video:

(Espreso/Telegraf/S.P./Prenela: N.J)