Poruka, Foto: RINA

jezivo

Komšinica iz pakla pravi haos Kragujevčanima: Gađa decu flašama, preti svima ubistvom, ima li kraja teroru? (FOTO)

Stanari ne znaju šta ih je snašlo!

Objavljeno: 08.08.2025. 17:55h

Prema tvrdnjama stanara jedne zgrade u ulici Grada Karare u kragujevačkom naselju Aerodrom, oni danima unazad preživljavaju pravu dramu zbog ponašanja jedne od komšinica.

- Žena nekoliko puta dnevno pravi incidente. Gađa decu i komšije staklenim flašama, ispisuje jezive poruke kako će nas sve pobiti po ulazu, preti nožem. Užasne situacije zaista, svi smo u strahu a najviše roditelji koji imaju malu decu, kaže za RINU jedan od stanara.

Oni dodaju da komšinica najverovatnije ima zdravstvenih problema i zato očekuju od nadležnih da hitno reaguju povodom ovog slučaja, jer ne mogu da "pravdu uzimaju u svoje ruke".

- Svaki dan tu ženu odvodi policija ili Hitna pomoć, ali je nakon kratkog vremena ponovo vraćaju i ona nastavlja po starom. Mi više ne znamo kome da se obratimo. Živimo u strahu, plašimo se da ne dođe do neke tragedije a ona se sada još uvek može izbeći ako nadležni reaguju, dodaje naš sagovornik.

Povodom ovog slučaja kragujevačka policija se još uvek nije oglašavala sa zvaničnim informacijama.

Bonus video:

(Espreso/RINA/Preneo D.M.)