
grobari tuguju
Kakav šok: I on odlazi iz Partizana?
Neverovatno šta se dešava
Dokazao se Bogdan Karaičić prethodnih godina u radu sa Željkom Obradovićem i nije slučajno privukao veliko interesovanje, koje bi na kraju moglo da rezultira odlaskom iz Partizana.
Kako saznaje "Mozzart sport", 40-godišnji stručnjak će preuzeti Aris i očekuje se uskoro ozvaničenje saradnje.
Zajedno sa njim bi krenuo još jedan član stručnog štaba Pavle Badovinac.

Međutim, kako "Sport klub" piše – dogovor nije toliko siguran. Bogdan bi trebalo da ove nedelje donese konačnu odluku.
Karaičić se trenutno nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama, gde se održava Letnja liga, a on je član Detroit Pistonsa.

Aris je preuzeo Ričard Si, prvi čovek kompanija RCH Group i J17 Capital Inc, a u sklopu tih promena, za generalnog menadžera je postavljen čuveni Nikos Zizis.
Karaičić je svoju karijeru gradio u Danskoj i Mađarskoj, a u Srbiji je bio u Crvenoj zvezdi, Megi i Partizanu.
Bonus video: