Blokada, Foto: Mondo

OPREZ

Blokirane ulice kod Pravnog fakulteta: Saobraćaj u zastoju na više lokacija, ovuda više ne možete

Studenti i građani nastavili su blokade u Beogradu, a saobraćaj je obustavljen kod Pravnog i Mašinskog fakulteta, kao i na još nekoliko lokacija u gradu

Objavljeno: 01.07.2025. 10:14h

Grupe studenata koje blokiraju fakultete, uz podršku građana, i ovog jutra nastavile su sa blokadama u Beogradu, zbog čega saobraćaj ne funkcioniše na više lokacija.

Zatvorena je raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Beogradske ulice, u blizini Pravnog fakulteta, gde su postavljene ograde i kontejneri, pa je saobraćaj obustavljen u Bulevaru kralja Aleksandra i u nekim sporednim ulicama koje se na njega naslanjaju.

Blokiran je i deo Ulice Kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta, gde su takođe postavljeni kontejneri, kao i raskrsnica ulica Jurija Gagarina i Gandijeve.

Bonus video:

(Espreso/Mondo)