Foto: Alex WROBLEWSKI / AFP / Profimedia

SAZNAJTE

U Budvi uhapšen državljanin BiH zbog posedovanja narkotika: Dilovao kokain i marihuanu i bežao od policije?

Kako je saopštila policija, kod hapšenog su pronađeni kokain i marihuana.

Objavljeno: 19.06.2025. 23:00h

Budvanska policija uhapsila je M.C.(29), državljanina Bosne i Hercegovine zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlasćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.

Kako je saopštila policija, kod hapšenog su pronađeni kokain i marihuana. Navodi se i da je prilikom policijske kontrole M.C. pokušao da pobegne, ali ga je policija sustigla.

Pretresom stana koji koristi osumnjičeni, policija je pronašla vagu za precizno merenje, dve drobilice za marihuanu s tragovima opojne droge, više praznih PVC vrećica namenjenih pakovanju narkotika, dva ručna spreja s nadražujućim delovanjem i druge predmete.

Bonus video:

Espreso/Telegraf.rs/TM