Fudbaleri Srbije, Foto: Starsport©

mundijal

Motiv više za "Orlove": Prognozirao pobedu Albanije protiv Srbije!

Nadamo se da će pogrešiti

Objavljeno: 05.06.2025. 20:54h

Fudbaleri Srbije na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine startuju u Tirani, gde će im rival biti reprezentacija Albanije.

Pred ovu novu utakmicu ova dva nacionalna tima, svoju prognozu je dao trener tima Balkani, koji je prvo dao savet igračima koji će se suprostaviti Orlovima.

Fudbaleri Albanijefoto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

- Igrači moraju da budu mirni, da im se skine teret, jer on može da ih sputa. Ta utakmica ne sme da se gleda kroz emocionalnu i nacionalnu prizmu, već striktno fudbalski. Samo ta emocija. Želimo da ostvarimo rezultat koji će nas sve učiniti ponosnima i zadovoljiti celu naciju. Na kraju krajeva, to je fudbalska utakmica. Fudbal služi da bi se izgradili mostovi, smanjile tenzije i uneo prijateljski duh - rekao je Orges Šehi za Gazetu Ekspres.

Šehi smatra da Albanija ima dobar tim, ali ne želi da potceni reprezentaciju Srbije.

- Imamo veoma dobar tim, možemo da odgovorimo svakom protivniku, to smo kontinuirano pokazivali. Ovo je naša treća utakmica, igrali smo protiv Engleske, pobedili Andoru. Zbog cilja koji smo postavili, moramo da dobijamo utakmice kod kuće, pogotovo zbog atmosfere koja se stvara na stadionu. Srbija ima kvalitetan tim, ali se ne plašimo nijednog protivnika.

I za kraj smela predikcija.

- Pobeđujemo 1:0 - prognozira Orges Šehi.

Bonus video:

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)