Foto: beograd.rs

Dani porodice

„BURGER FEST”, PREDSTAVE, PORODIČNO TAKMIČENJE I IGRE: Subota na „Beogradskim danima porodice”

Najmlađi posetioci uživali su u predstavi „Fabrika čokolade” u Knez Mihailovoj ulici, a dečje predstave održane su i na Tašmajdanu

Objavljeno: 18.05.2025. 12:43h

Ove subote je u srcu grada održan raznovrstan program na „Beogradskim danima porodice”.

Najmlađi posetioci uživali su u predstavi „Fabrika čokolade” u Knez Mihailovoj ulici, a dečje predstave održane su i na Tašmajdanu.

foto: beograd.rs

Kod Delijske česme održane su „Igre sveta” koje su oživele tradiciju, a publici su predstavljene igre različitih kultura.

foto: beograd.rs

Kod Ribarske česme na Kalemegdanu veliki broj posetilaca privukao je „Burger fest”, dok je na Gornjem gradu održano porodično takmičenje koje su obeležili zabava i timski duh.

foto: beograd.rs

„Beogradski dani porodice” trajaće do 1. juna, a program se održava svakog vikenda u Knez Mihailovoj ulici, na Tašmajdanu i na Kalemegdanu. Svi sadržaji su besplatni, a posetioce očekuju kulturno-zabavni, sportski i edukativni programi.

Espreso/beograd.rs/L.M