Foto: G.G./ATAImages

MNOGE INTERESUJE

Evo ko se pridružuje Žiki u emisiji "Nikad nije kasno"! Nema šanse da pogodite o kome je reč, skroz neočekivano

Pored toga, s obzirom na to da Žiku zna godinama unazad i sarađuju, Radivojević nije mogao da odbije njegovu ponudu.

Objavljeno: 26.04.2025. 18:25h

Borko Radivojević je istakao da jedva čeka da bude žiri u emisiji "Nikad nije kasno", kao i da će se potruditi da kandidatima maksimalno prenese svoje muzičko znanje.

Harmonikaš, Borko Radivojević ove nedelje će se naći po prvi put u žiriju popularnog takmičenja "Nikad nije kasno", čiji je voditelj Žika Jakšić.

foto: Nemanja Nikolić

Iako je takmičenje bazirano na pevanju, a Borko je harmonikaš, on je rekao da će dati sve od sebe kako bi takmičarima pomogao da iskažu svoj pun potencijal.

Pored toga, s obzirom na to da Žiku zna godinama unazad i sarađuju, Radivojević nije mogao da odbije njegovu ponudu.

- Nisam pevač, ali sam dosta toga radio i snimao tako da mi je ta materija poznata. Potrudiću se ako mogu neki doprinos da dam i da im pomognem nekim savetom ili sugestijom - naglasio je Borko za "Grandonline".

Bonus video:

Espreso/kurir/TM