Pozdrav Srđana Blagojevića i Marka Nikolića, Foto: Starsport©

GROBARI NA NOGAMA!

Bomba! Partizan već ima trenera za narednu sezonu?

"Parni valjak" obezbedio stratega?

Objavljeno: 22.03.2025. 21:37h

Srđan Blagojević, trener Partizana izneo je utiske posle poraza od CSKA iz Moskve u Humskoj u bratskom derbiju.

Između ostalog, strateg crno-belih upitan je da li bi voleo "armejce" za rivala u Evropi, ukoliko UEFA uskoro dozvoli ruskim klubovima povratak.

Iz njegovog odgovora moglo bi se i zakjučiti da je možda došlo i do dogovora kada je reč o dužem ostanku na klupi "parnog valjka."

Detalj sa utakmice Partizana i CSKA iz Moskvefoto: Starsport

Iskusni stručnjak je potpisao 1. januara 2025. godine ugovor do kraja sezone uz mogućnost nastavka saradnje ukoliko obe strane budu zadovoljne.

- Ne sumnjam da je ovakva atmosfera na evropskim utakmicama, samo se nadam da ćemo uspeti da se i na utakmicama u domaćem prvenstvu približimo ovakvoj atmosferi. To bi bio neverovatan uspeh. Voleo bih da se sastanemo sa CSKA i na međunarodnim utakmicama. Nikada nisam bio u Moskvi, a voleo bih - rekao je Blagojević.

Bonus video:

(Espreso/Espreso sport)