Košarkaši Crvene zvezde sa peharom Kupa Radivoja Koraća 2025. godine, Foto: Starsport©
ŠTA ĆE REĆI NAVIJAČI?
Bivši košarkaš i Zvezde i Partizana čestitao crveno-belima osvajanje Kupa Radivoja Koraća!
Sa jednim od večitih rivala osvojio je dva trofeja
Objavljeno: 16.02.2025. 18:58h
Veljko Petrovic
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su peti uzastopni Kup Radivoja Koraća pošto su pobedili Partizan posle produžetka sa 89:83 u niškoj dvorani Čair.
Povodom večitog derbija u borbi za "Žućkovu levicu" oglasila se i Evroliga koja je čestitala crveno-belima - čestitke zbog osvajanja nacionalnog Kupa.
Ipak, to nije sve jer se među brojnim komentarima ispod objave pronašla poruka Tarensa Kinsija - čestike uz emotikone trofeja i smajlija koji salutira.
Ništa tu ne bi bilo čudno da Amerikanac prvo u sezoni 2013/14 nije nosio dres Partizana, a tokom 2016. godine i dres Crvene zvezde.
Sa crveno-belima je osvojio ABA ligu i KLS.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)
Tarens KinsiTarens KinziČestitkaKK Crvena zvezdaKK PartizanVečiti derbiKup Radivoja KoraćaKup Radivoja Koraća 2025Evroliga