reakcija
Njena gola zadnjica i grudi zgranule ceo svet, a sad je reagovao važan čovek! Moćnik nije želeo da prećuti, šok
Na zabavi je Bjanka nosila crni, prozirni bodi, te još jednom "pokazala previše".
Skandalozna odevna ombinacija Bjanke Ćensori na gremiju danima je tema javnosti.
Izvršni producent ovogodišnjih Gremi nagrada,Raž Kapur izjavio je da na dodeli postoje "standardi" koje ona, ali ni njen suprug Kanje Vest, nisu ispunili.
Kapur je rekao da su gosti morali da prate "umetnički elegantni" kodeks odevanja, ali da se, kako on pretpostavlja, u "muzičkoj industriji to drugačije interpretira". Rekao je da posetioci imaju drugačije standarde kad je u pitanju odevanje, u zavisnosti od toga koja je njihova uloga na dodeli. Inače, Kanje je bio nominovan za najbolju rep pesmu, ali se na kraju nije pojavio na sceni jer su njega i Bjanku izbacili s dodele.
"Očito postoji kodeks odevanja za svakog ko zapravo nastupa na šouu i moramo da se pridržavamo standarda i praksi. Ali, što se tiče ljudi koji prisustvuju i nominovanih, to je nešto na šta bi Akademija morala da odgovori", rekao je on za People.
Akademija za diskografsku umetnost i nauku nije javno podelila pravila odevanja, ali je CBS 2013. godine objavio "savete za odeću" u kojima piše da "zadnjica i grudi" moraju da budu "adekvatno pokriveni".
Televizijski kanal je tada zamolio sve "koji se pojavljuju pred kamerama", uključujući i one iz publike, da se pridržavaju tih saveta. U istima je pisalo da gosti izbegavaju prozirnu odeću koja bi mogla da "izloži ženske grudi" ili "golu zadnjicu". Osim toga je pisalo i da gosti "prikladno pokriju područje genitalija", kako prenosi Deadline. Svega ovoga se Ćensori nije pridržavala.
Kao što je poznato, Kanje je na crveni tepih stigao u ležernom crnom autfitu, dok je Bjanka u dvoranu ušetala u crnoj bundi. Reper joj je, kako prenose strani mediji, navodno rekao da "napravi scenu", nakon čega je ona skinula bundu i pokazala haljinu ispod koje je bila gola.
Zbog autfita su bili izbačeni, ali su se pojavili na afterpartiju. Na zabavi je Bjanka nosila crni, prozirni bodi, te još jednom "pokazala previše".
Iako su se našli na meti kritika zbog bizarne kombinacije, paru to, kako se čini, ne smeta. Izvori su za strane medije rekli da Bjanka "voli pažnju", bila ona dobra ili loša.
(Espreso/kurir/Jutarnji.hr/prenela PV)