Dejan Joveljić slavi gol na utakmici Nešvila i Los Anđeles Galaksija, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

MLS LIGA

JOVELJIĆ OD TRAGIČARA DO JUNAKA GALAKSIJA: Tri meča i isto toliko Dejanovih golova (VIDEO/FOTO)

Potencijalni reprezentativac Srbije u sjajnoj formi

Objavljeno: 11.03.2024. 07:42h

Dejan Joveljić odigrao je tri utakmice u MLS ligi ove sezone i postigao isto toliko golova u dresu Los Anđeles Galaksija.

Potencijalni reprezentativac Srbije prvo je u 18. minutu promašio penal, odnosno golman Eliot Paniko odbranio je udarac sa 11 metara.

Trenutak kada je Eliot Paniko odbranio penal Dejanu Joveljićufoto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

Nešvil je na krilima tog trenutka došao do 2:0 za četiri minuta pošto su precizni bili Banberi iz penala u 54. i Jirvud u 58. minutu.

Gosti se nisu predavali i preko Rikija Puća smanjili u 67. minutu, a naš napadač radovao se u 82. minutu.

Dejan Joveljić slavi gol na utakmici Nešvila i Los Anđeles Galaksijafoto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

Iskoristio je proigravanje Hulijana Aude i usledila je egzekucija sa desetak metara levom nogom.

Srpski golman Novak Mićović u timu LA Galaksija ponovo je ostao na klupi, dok je Joveljić izašao u 93. minutu.