Slavlje fudbalera TSC-a protiv Olimpijakosa, Foto: Starsport©

LIGA EVROPE, A GRUPA

TSC U 91. MINUTU ŠOKIRAO OLIMPIJAKOS! Istorijski bod u Bačkoj Topoli (VIDEO/FOTO)

Domaćin iskoristio brojčanu prednost jer je grčki velikan u 72. minutu ostao sa igračem manje

Objavljeno: 05.10.2023. 20:38h > 22:41h

Fudbaleri TSC-a odigrali su 2:2 u Bačkoj Topoli sa Olimpijakosom u drugom kolu A grupe Lige Evrope i tako osvojili istorijski bod!

Grčki velikan imao je prednost na poluvremenu pošto je poveo u 17. minutu golom Jorgasa Masurasa.

Danijel Podens, asistent kod prvog pogotka, bio je realizator druge lopte u mreži Veljka Ilića u 57. minutu.

Sedam minuta kasnije domaćin je smanjio prednost pošto je Ifet Đakovac pogodio posle asistencije Saše Jovanovića.

Gosti su se u 72. minutu našli u problemu jer direktan crveni karton dobio Andreas Doj posle faula nad Sašom Jovanovićem koji je poveo kontru.

Trenutak kada je Andreas Doj dobio crveni kartonfoto: Starsport©

U prvom minutu nadoknade drugog poluvremena veliki povratak TSC-a i izjednačenje preko Miloša Pantovića na proigravanje Nemanje Stojića!

U drugom meču ove grupe, Vest Hem je u Frajburgu savladao istoimeni tim sa 2:1.