Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

DELIJE NA NOGAMA: Nezaustavljivi GOLGETER stiže u Crvenu zvezdu! (VIDEO)

Crveno-beli, ovog puta, uboli pravi džekpot

Objavljeno: 12.03.2023. 13:10h

Fudbaleri Crvene zvezde dobiće veliko pojačanje narednog leta.

Nigerijski ofanzivac Piter Olanjinka na sjajan način provodi svoje poslednje mesece u dresu Slavije iz Praga.

On je nastavio da rešeta protivničke mreže i pomogao je svom timu da posle preokreta savlada aktuelnog šampiona Viktoriju iz Plzenja rezultatom 2:1.

Tomaš Hori je u 16. minutu doneo prednost gostima iz Plzenja, a onda je na scenu stupio budući fudbaler Crvene zvezde.

Petar Ševčik je izveo korner u 50. minutu, a Olanjinka se našao na pravom mestu i sproveo loptu u mrežu.

Do kraja utakmice domaćin je stigao do potpunog preokreta pogotkom Ondreja Lingra.

Olanjinki je ovo bio 15. pogodak ove sezone u svim takmičenjima i nema sumnje da će Zvezda u njemu dobiti ubitačno pojačanje.

Podsetimo, Nigerijac je sa crveno-belilma potpisao ugovor do 2026. godine, uz mogućnost da saradnju sa srpskim šampionom produži na još godinu dana.

Inače, ovim trijumfom Slavija se vratila na prvo mesto Fortuna lige.