Radoje Zvicer, Foto: detective-info.com.ua/Kurir

čekalo se njegovo obraćanje

NAJNOVIJE, PONOVO SE OGLASIO ZVICEROV ADVOKAT: Upravo je OVO IZNEO U JAVNOST

Zvicer je navodno ubijen sinoć oko 21 sat po srednjeevropskom vremenu u Panami

Objavljeno: 01.10.2022. 11:13h > 11:33h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

“Ja kao njegov branilac nemam informaciju ni da je pucano na njega, ni da je mrtav ni da je živ. Radoje Zvicer je čovek koji je nedostupan organima i sa njim niko nema kontakt. Šta se dogodilo i šta je istina znaćemo kada se dobije zvanična informacija”, kaže za “Blic” Miloš Vuksanović, advokat vođe kavačkog klana.

Zvicer je navodno ubijen sinoć oko 21 sat po srednjeevropskom vremenu u Panami.

Tragom te informacije, "Blic" je od više međusobno nepovezanih izvora dobio nezvanične potvrde da je do ubistva došlo oko 20 sati u Panami i da je žrtva zaista Radoje Zvicer. Ipak, još nema zvanične potvrde - štaviše, vesti su bile oprečne?

Radoje Zvicerfoto: Privatna arhiva

Mediji u Panami objavili su informaciju da je ubijen muškarac od 40-45 godina dok je sedeo u belom automobilu. Navodno, muškarac je imao nadimak "Jai" i ubijen je u sačekuši. Detalje da li je zaista u pitanju odbegli vođa kavačkog klana Radoje Zvicer nisu iznosili. Kako su naveli, nije poznat identitet žrtve, a očevici odbijaju da sarađuju sa policijom.

Vođa "kavačkog" klana Radoje Zvicer smatra se jednim od najvećih švercera kokaina na svetu.

(Espreso/Blic)