2:0 je najopasniji rezultat, ali verujemo da su Orlići nadomak Evropskog prvenstva! (FOTO) (VIDEO)

ONO ŠTO SMO SVI ŽELELI

Sva dešavanja sa stadiona Partizana mogli ste da pratite zajedno sa nama uz dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 19:58h

87. minut - Problemi se odvijaju pred golom Milinković Savića, ali je on danas na vrhuncu i brani fenomenalno! Sergej se povredio (bez većih posledica) posle jednog kornera kad smo bili blizu pogotka.

80. minut - Za sada Norvežani pritiskaju naš gol, ali srećom uspevamo da se odbranimo!

70. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ANDRIJA ŽIVKOVIĆ UZ POMOĆ GOSTUJUĆEG ŠTOPERA DONOSI 2:0!

53. minut - Dobar ritam utakmice, oba tima se žestoko bore, ovo je pravo uživanje za publiku!

19:05 - Nastavljamo! Srećno momci!

45+ minuta - KRAJ PRVOG POLUVREMENA, ZA SADA JE DOBRO, DA NE UREKNEMO!

35. minut - Za sada smo imali i mi šansi da postignemo drugi gol, ali ne dovoljno dobre kako bi ugrozili gostujućeg golmana.

20. minut - Norvežani su sada malo preuzeli ulogu glavne ekipe, pritiskaju gol Srbije.

12. minut - Ne žele naši da popuste, već nastavljaju sa žustrom igrom, kako i treba!

6. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! ĐURĐEVIĆ DONOSI PREDNOST SRBIJI NA ASISTENCIJU SERGEJA MILINKOVIĆA SAVIĆA!

4. minut - Za sada Orlići pokušavaju da nametnu svoj ritam i preuzmu inicijativu. Probali su nekoliko puta da se provuku u kazneni Norveške...

18:01 - Momci, neka je sa srećom!

17:58 - Igrači su izašli, slede himne i sve što ide posle toga, a onda utakmica!!!

17:50 - Ono što je poražavajuće, a stiže nam iz Humske 10 minuta pre početka, jeste da publike gotovo da nema! Jedva popunjene trećine zapadne i istočne tribine...

17:40 - Poslednji put su se ove dve ekipe srele davne 2009. godine, kada su Orlići slavili sa 3:2.

17:20 - Sastavi su sledeći:

Srbija: Vanja Milinković Savić - Gajić, Lazić, Jovanović, Antonov - Maksimović, Lukić - Gaćinović, Sergej Milinković, Ninković - Đurđević.

Norveška: Rosbah, Haralsajd, Trondsen, Fosum, Veton Beriša, Zahid, Odegard, Rosted, Meling, Eljunusi, Seles.