2:0 je najopasniji rezultat, ali verujemo da su Orlići nadomak Evropskog prvenstva! (FOTO) (VIDEO)

ONO ŠTO SMO SVI ŽELELI

Sva dešavanja sa stadiona Partizana mogli ste da pratite zajedno sa nama uz dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 19:58h

Meč je bio izuzetno zanimljiv, nizale su se šanse u prvom poluvremenu, ali se rezultat nije menjao.

Imali su svojih prilika Norvežani, koji su uspevali dobro da namuče Vanju Milinković Savića, ali na našu sreću, bez lopte iza gol linije.

Andrija Živković je dočekan ovacijama na stadionu Partizana, a uzvratio im je fenomenalnim pogotkom u 70. minutu, doduše uz pomoć odbrambenog gostujućeg fudbalera.

Do kraja susreta "severnjaci" su dosta napadali i pravili probleme pred golom Milinković Savića koji je ovog puta bio jedan od najistaknutijih, jer je branio fenomenalno!

Sledi mali odmor, pa odlučujućih 90 minuta. Bravo momci i srećno u revanšu!

Sva dešavanja sa stadiona Partizana možete pratiti zajedno sa nama uz dobro poznati "lajv blog".