Ovo nije Napredak iz prvog dela sezone! Partizan trenirao do poluvremena, a onda rutinski prelomio! (VIDEO)

superliga, 33. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 18:12h

92' Kasalica postiže počasni pogodak.

74' LEONARDO za 3:0!!! Kako komentator kaže, nije Leonardo nego Ronaldo :)

72' Šansa za Leonarda, i to velika, ali je posle dobrog pasa u prostor Brazilac šutirao pored gola. Ništa od 20. gola u sezoni.

70' Posle dva primljena pogotka, Napredak je krenuo malo i da napada, ali za sada ništa konkretno se nije iz toga izrodilo.

57' Nebojša Kosović za 2:0!

47' JANKOVIIIIIIIIIIIIĆ! Pogodak za prednost Partizana i za prvo mesto na tabeli. Bar na sat, dva...

POLUVREME

45' Gotovo je prvo poluvreme! Ne pamtimo gorih 45 minuta Partizana ovog proleća!

36' Kakav kiks Kljajića! Čovek je dodao loptu Ndijaeu, ali Afrikanac se pomalo iznenadio i nije iskoristio ovaj poklon!

29 ' Partizan je dobro krenuo, ali sada igra veoma jalovo, dok gosti nemaju previše ambicija da pređu na protivničku polovinu.

14' Sjajna je to bila prilika za Đurđevića, ali sa osam metara je gađao pravo u Petrovića...

9' Partizan je krenuo silovito ka golu rivala i čini se da je samo pitanje vremena kada ćemo videti prvi gol. Razlika u klasi je evidentna!

16:00 - Meč je počeo!

15:21 - Evo i sastava dve ekipe! Evertonovo mesto zauzeo je Kosović!

Partizan (4-4-2): Kljajić - Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić - Jevtović, Kosović, Janković, Leonardo - Đurđević, Tavamba; Klupa: Jovičić, Mihajlović, Đilas, Đuričković, Ilić, Radin, Jovanović;

Napredak (4-2-3-1): Petrović - Cvetković, Simonović, Tubić, Urošević - Šljivić, Eskić - Alivodić, Markoski, Ndiaje - Vukanović. Klupa: Tatić, Projić, Vulić, Beljić, Šarac, Kasalisa, Sekidika.