Ovo nije Napredak iz prvog dela sezone! Partizan trenirao do poluvremena, a onda rutinski prelomio! (VIDEO)

superliga, 33. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 18:12h

Ako je utakmica između Partizana i Napretka na JNA u prvom delu sezone bila zanimljiva za gledanje i jedna od najlepših ove sezone, onda je ova druga bila njena sušta suprotnost.

Međutim, sumnjamo da će bilo koji navijač crno-belih imati problem sa tim, pošto su njihovi izabranici, kao i u prvom delu sezone, postigli tri pogotka, a primili samo jedan.

Za konačnih 3:1 strelci su bili Marko Janković u 47. minutu, Nebojša Kosović deset minuta kasnija, kao i Leonardo iz slobodnjaka u 74, dok je za Napredak u poslednjoj sekundi strelac bio Filip Kasalica, inače, bivši fudbaler Crvene zvezde.

Timu iz Humske bio je ovo veoma važan trijumf, kojim je bar na sat, dva prestigao Crvenu zvezdu na tabeli i odvojio se na tri boda prednosti, tek drugi put u sezoni (prvi put prošlog vikenda, prednost je trajala tačno dva sata).

Napredak je zbog ovog poraza na šestom mestu na tabeli, i Evropa za njega sad deluje kao dalek san...

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...