BUNKER JE PREVAZIĐEN! Zvezda rutinski otvorila polusezonu, Milijaš ponovo debitovao! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 22. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

81. minut - 2:0 za Zvezdu! Strelac je Marko Petković, koji je zaista zaslužio da se upiše u listu strelaca! Asistirao je Damijan le Talek.

72. minut - Divna akcija crveno-belih! Odlična kombinacija bekova Zvezde, a Anđelković je bio neprecizan posle asistencije Marka Petkovića!

69. minut - I dalje gol Pazaraca visi u vazduhu!

62. minut - Velika prilika za Ričmonda Boaćija! Iz peterca je nekako uputio šut, ali on nije pronašao put do mreže!

59. minut - Anđelković je pronašao malo slobodnog prostora u kaznenom gostiju, ali nije uspeo da uputi upotrebljiv centaršut.

54. minut - Zvezda u ozbiljnoj inicijativi, gol visi u vazduhu!

49. minut - Prva izmena na utakmici i to u ekipi Novog Pazara! Izašao je Igor Marković, na terenu je Kenan Muslimović!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!!! Zvezda vodi sa 1:0!

40. minut - SRĐAN PLAVŠIIIIIIIIIIĆ! Šutina iz daljine završila je u mreži, ali i te kako ide na dušu golmanu Živkoviću, ispod koga je lopta prošla... Kiks, realno rečeno!

38. minut - Slab broj uzbuđenja u poslednjih nekoliko minuta!

31. minut - Delije skandiraju: Pevaj Srbijo, silnije, jače, j***mo Pazar i Fenerbahče!

29. minut - Sada je pokušao i Boaći! Novopazarci i dalje bez ikakve prilike, tako da povlačimo ono što smo napisali na početku meča, o tome da su se ipak malo ofanzivno potkovali!

27. minut - Odbrana Novog Pazara je toliko zgusnuta da crveno-beli moraju da pokušavaju samo centaršutevima i iz daljine. Za sada im Živković sve to lagano skida!

24. minut - Anđelković je odlično centrirao sa leve strane, dok se na pravom mestu u kaznenom prostoru našao Marko Petković, šutirao glavom, ali je izvukao samo korner! Posle udarca iz ugla nije se dogodilo ništa.

21. minut - Odličan i veoma snažan šut Donalda sa distance, ali je lopta pogodila direktno Mladena Živkovića!

17. minut - Lep udarac Gelora Kange, za razliku od malopre. No, ni on nije pronašao put do mreže.

14. minut - Gelor Kanga je zategao sa 30 metara, ali taj šut nije prošao ni blizu gola!

11. minut - Prvi šut na utakmici bio je delo Džona Ruiza glavom, ali je lopta prošla pored gola. Zvezda je već izvela tri kornera!

9. minut - Do sada nije bilo nijednog uzbuđenja, ali je Zvezda lagano preuzela inicijativu!

5. minut - Novi Pazar deluje kao znatno bolja ekipa nego u prvom delu šampionata. Na primer, na utakmici protiv Partizana u Beogradu, ceo meč su igrali klasičan bunker, sada imaju kakvu takvu ideju za prenošenje lopte.

1. minut - Utakmica je počela!

14:58 - Sve je spremno za početak utakmice! Srbijo, srećan ti nastavak Superlige!

14:32 - Podsetimo se prethodnog duela ovih ekipa.

14:11 - Imamo i sastave dve ekipe!

Crvena zvezda: Manojlović - Petković, Luković, Frimpong, Anđelković - Donald, Le Talek - Plavšić, Kanga, Ruiz - Boaći.

Klupa: Supić, Pavkov, Milijaš, Milošević, Adžić, Sikimić, Poletanović. Novi Pazar: Živković – Vasilić, Knežević, Ignjatović, Marić – M. Plavšić, Sinđić, Vusljanin, Tasić – Krstić, Marković.