BUNKER JE PREVAZIĐEN! Zvezda rutinski otvorila polusezonu, Milijaš ponovo debitovao! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 22. kolo

Iako kada se pogleda rezultat, ne mora da se stvori takav utisak, Crvena zvezda je došla do rutinske pobede nad Novim Pazarom od 2:0 (1:0).

Prvi pogodak na utakmici postigao je Srđan Plavšić, a dogodio se krajem prvog poluvremena, kada je Zvezdin "Atomski mrav" u stilu Arjena Robena ušao sa desne strane u sredinu, i levom nogom uputio veoma dobar udarac, koji golman Mladen Živković nije mogao da iskontroliše.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Drugi gol bio je delo Marka Petkovića na asistenciju Damijana le Taleka.

Osim tog pogotka, interesantno je bilo i na tribinama, odakle su dolazili raznorazni usklici, ali veoma važan detalj se dogodio i u 77. minutu kada je na teren ušao Nenad Milijaš i ponovo debitovao za svoj omiljeni klub.

Tokom celog meča, šampion Superlige bio je bolji protivnik, napadao je sa svih strana, ali nije bilo lako probiti surovi bunker koji su ispred svog gola postavili gosti.

Novopazarci možda ne razumeju srpski, ali ovu poruku Delija ne mora niko da im prevede! (FOTO)

Čisto radi podsećanja, veoma slično je Novi Pazar igrao i protiv Partizana u Beogradu u prvom delu sezone, ali je tada poražen većom razlikom. Ovoga puta, sa novim trenerom, katastrofa je izbegnuta, s tim što ekipa sa juga Srbije nije imala nijednu pravu priliku.

Iz Niša stižu maestralne vesti za Delije! (VIDEO)

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...