Čilić prokockao 2:0 i dve meč lopte, Federer odigrao vanzemaljski! (FOTO) (VIDEO)

NE POTCENJUJTE SRCE ŠAMPIONA

Rodžer se plasirao u 11. polufinale na ovom turniru posle tri sata i 22 minuta igre
Objavljeno: 19:13h

Izuzetno zanimljiv prvi set ušao je u taj-brejk, a Čilić je uspeo da ga dobije sa 9:7. Drugi je protekao nešto lakše, pa je za pola sata, neočekivano došao do 2:0 i šanse da brzinski završi posao.

Padali u nesvest od besa: Prljava igra braće Brajan izbacila Zimonjića i Štepaneka! (VIDEO)

Ipak, Federer se tada probudio i istom merom uzvratio u istom vremenskom intervalu, a onda je počela drama u četvrtom setu.

"Kidali" su se poen za poen, a posle 59 minuta i 20 poena u taj-brejku, Rodžer je uspeo da izjednači rezultat, što je Hrvatu potpuno "pomutilo" um.

Peti set završen je za svega 34 minuta, u režiji bivšeg prvog igrača planete. Federer je stigao nemoguće, Marin po prvi put u karijeri prokockao 2:0 u setovima.

Ne potcenjujte srce šampiona... Rečenica je koju Federer, voleli ga ili ne, posle ovakvog meča, zaslužuje.