KO KAŽE DA PARTIZAN PADA U PRODUŽETKU? Crno-beli dobili najtežu utakmicu ove sezone! (FOTO) (VIDEO)

FIBA LIGA ŠAMPIONA, 8. KOLO

Objavljeno: 20:32h

I treću deonicu je dobio Ludvigsburg, ali ono što je uzelo pažnju jeste sudijska trojka koja je maltene svaki kontakt okarakterisala kao faul u napadu ili nesportsku!

Partizan ima najslabiju posetu ove sezone, ali u Pioniru su gosti koji su za Grobare božanstvo! (VIDEO)

Negde pred kraj četvrtine, gostujući trener je pokazao da je pogođen nekim predmetom sa tribine, posle čega su pojedini Grobari krenuli da se obračunaju sa njim.

Nismo mogli ni da slutimo da ćemo videti ovakvu scenu na meču Partizana! (FOTO)

Policija je morala da interveniše, ali se srećom za sve, dobro okončalo.

Na startu završnih 10 minuta videlo se da će ovo biti još jedna dramatična utakmica Partizana.

Išao je Ludvigsburg do plus pet, pa onda i crno-beli, ali se sve svelo na koš, dva, do samog kraja.

Poen za poen, došlo je do 13 sekundi pred kraj, poslednji napad za Partizan.

Hečer je rešio da bude odgovoran i iz teške pozicije promašio trojku, pa se ušlo u produžetak.

Pogledajte iz trenutka u trenutak kako je to izgledalo.

72:72 - Ratkovica je bio fauliran, ali je promašio oba slobodna bacanja. Luković i Bun imaju po pet prekršaja.

72:74 - Veličković je u odbrani napravio faul, a uz to su priznati poeni protivniku.

76:74 - Opet veliki Novica... Da nije njega... Birčević je izborio novi faul i bacanja za Partizan.

77:74 - 1:55 do kraja...

80:78 - Hečer je sa 5 penala napustio igru!

82:78 - Veličković precizan sa bacanja.

82:82 - 10 SEKUNDI DO KRAJA!

84:82 - BIRČEVIĆ POGAĐA UZ FAUL! 6 DO KRAJA! ANDRIĆ UHVATIO PROMAŠEN PENAL I DOBIO JOŠ DVA!

86:82 - Andrić je pogodio oba, sada samo ne treba praviti faul!

KRAJ UTAKMICE!!!! VELIKA POBEDA ZA MORAL EKIPE I ZA OPSTANAK U IGRI!