KO KAŽE DA PARTIZAN PADA U PRODUŽETKU? Crno-beli dobili najtežu utakmicu ove sezone! (FOTO) (VIDEO)

FIBA LIGA ŠAMPIONA, 8. KOLO

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča, mogli ste da pratite uz dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 20:32h

Košarkaši Partizana slavili su u najbitnijem meču ove sezone u Ligi šampiona, pobedivši Ludvigsburg, koji je do sada imao niz od pet vezanih pobeda!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crno-beli su pred svojim navijačima u Pioniru slavili sa 86:82, posle produžetka (21:12, 16:23, 19:23, 16:14, 14:10)

HAOS U PIONIRU! Grobari nasrnuli na goste, policija uletela na tribinu! (VIDEO)

Veoma dobro su Džikićevi igrači započeli susret, gosti su delovali potpuno izgubljeno, što je srpski tim iskoristio i napravio dvocifrenu prednost na pola deonice.

Grobari su ćutali tokom prvog poluvremena, ali onda su tri čoveka osetila svu moć Pionira! (VIDEO)

Ista je okončana sa devet poena prednosti, ali je u narednoj usledila "propast".

Crno-beli su uspeli da postignu 16 poena, ali to samo u finišu, jer su bez pogotka bili skoro pet minuta, a u prvih sedam ubacili četiri!

Ono što se desilo Partizanu na utakmici sa Nemcima, ne viđa se često u košarci! (VIDEO)

Zahvaljujući Hečeru otišlo se sa +2 na veliki odmor.

LETEĆI MOMCI! Crno-beli prvo ponizili protivnika, a potom je Novica opravdao svoj nadimak! (VIDEO)