Gledaćemo reprizu od pre dve godine! Protiv ovakve Zvezde, Budućnost nema šta da traži! (FOTO) (VIDEO)

ABA liga, polufinale

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 21:41h

75:57 - Sve je ovde gotovo!

67:51 - POČELA JE ČETVRTA ČETVRTINA! Veoma loše po goste, jer je Ilić napravio korake!

66:49 - Ništa novo u Železniku! Ovo deluje rutinski!

53:33 - DŽENKIIIIIIIIINS!!! Zvezda za tri šutira 5/11 za sada i tu možda i leži tajna ove prednosti! A, onda pogađa i Simonović za tri! 6/12, 50 odsto!

45:29 - SIMONOVIIIIIIIIIIĆ! Pogodio je tri slobodna bacanja posle tih grešaka, pa onda i trojku! Da li je to kraj za Podgoričane? Delije se u ovim momentima deru "kao nenormalne"!

39:29 - Počeo je drugi deo igre. Zvezda opet ima maksimalnih +10! A onda, Savović pravi nesportski faul, a još je Budućnost dobila i tehničku grešku... On je skrivio i jednu i drugu.

POLUVREME! Iako nije imala mnogo napadačkih rešenja, dobrom odbranom je Crvena zvezda došla do solidne prednosti na poluvremenu! Da nije bilo trojke Borisa Savovića, bivšeg igrača crveno-belih, crveno-beli bi verovatno imali i dvocifrenu prednost.

34:26 - Ima Zvezda problema da pronađe rešenja u napadu, ali uspeva da neutrališe Budućnost kada je odbrana u pitanju.

24:21 - Sada je Budućnost u magičnoj seriji! Nju je prekinuo Marko Gudurić veoma lepom trojkom.

21:15 - Tim rezultatom završena je prva četvrtina!!! Izvukla se Budućnost, koliko-toliko!

18:8 - Serija Zvezde od 13:0! Lepo polaganje Luke Mitrovića, pa onda i nekoliko fantastičnih napada! Zuros je morao da traži tajm-aut. Budućnost je potpuno izgurana iz reketa, sve ide preko Suada Šehovića, koji je posle početne dve trojke promašio isto toliko.

Sve je isto kao u Evroligi, samo JEDNA STVAR fali! Znate li koja? (VIDEO)

5:8 - Budućnost je povela na samom startu! Dve trojke je postigao Suad Šehović.

18:48 - Delije napravile feštu kakvu Železnik retko kada doživi!

18:30 - Hala je već skoro potpuno puna, kako se i očekivalo, usled daleko manjeg kapaciteta od svih hala u kojim je Zvezda igrala kao domaćin. Atmosfera će biti uzavrela, nadamo se, i sportska.