Još par koraka, i Zvezdin san postaje java! Bamberg nije imao šta da traži u Pioniru! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja sa terena, kao i neka pored njega mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 20:50h

74:60 - Trojka Dženkinsa za konačan rezultat!

71:60 - Gotovo je ovde sve!

69:60 - Nikolo Meli pogađa trojku! Čini se da je ovo Bambergu peta u poslednjoj četvrtini!

69:57 - Sada se već može reći da je gotovo! Zvezda u seriji od 6:0!

63:57 - Neverovatna serija se nastavlja!

63:54 - Treća trojka Alekseja Nikolića! Razigrao se Bamberg!

63:51 - Fabijen Kozer pogađa svoju drugu trojku, ali je odmah vraća Dženkins!

60:48 - Marko Gudurić! Dvojka koja će možda i prelomiti utakmicu.

58:48 - Čarls Dženkins prekinuo seriju i dao prvi koš posle osam minuta igre!

56:48 - Marko Gudurić pravi korake! Srećom, na drugoj strani promašuje Nikolo Meli zvani Katai PROP'O :)

56:48 - Serija se nastavlja! Aleksej Nikolić pogađa trojku, Radonjić zove tajm-aut!

56:45 - Neverovatno! Kao da u ovim momentima igrači Zvezde ne igraju. Bamberg u nerealnom naletu! Serija 14:0.

KRAJ TREĆE ČETVRTINE! Samo da se crveno-beli konsoliduju, da ne bismo imali dramu u Pioniru!

56:43 - Bamberg u seriji od 12:0!

56:38 - Lo pogađa, Brose se približava na -18.

56:36 - Mini serija Brosea od 5:0, mini serija Hekmana od isto toliko.

56:34 - Pogađa Patrik Hekman trojku! Tek drugu za svoj tim na utakmici.

Leon Radošević ne može da pogodi apsolutno ništa na ovoj utakmici! Imao je dva slobodna bacanja, i čak ni odatle nije uspeo!

56:31 - Laganih +25! Bamberg kao da želi da meč bude gotov još sada!

53:31 - Sa divnom energijom igra Zvezda! Posle dva ofanzivna skoka, Dženkins pogađa trojku za najveću prednost do sada!

50:31 - Branko Lazić pogađa trojku i Zvezda ima ogromnih +19!

47:31 - Pogađa Nikos Zizis, jedan od retkih raspoloženih kod gostiju!

47:29 - Sedam poena Diona Tompsona, mini serija 4:0! Brose bez koša skoro tri i po minuta.

45:29 - Lagan start drugog dela igre! Bamberg i dalje ne može da se sastavi u napadu, zbog fascinantne defanzive.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

43:29 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Ako nastavi da igra ovakvu odbranu, Zvezda će lagano doći do pobede! Sjajno je gađala i slobodna bacanja...

41:26 - Prva trojka za Brose! Kozer je strelac... A, onda, u narednom napadu, Francuz je ukrao loptu Voltersu, ali je njemu isto to uradio Dobrić!

41:23 - Ne može Bamberg protiv ove odbrane! A, Volters je sjajan u napadu! 2+1 za novih +18!

36:21 - OGNJEN DOBRIĆ!!! Trojka za prekid serije...

33:21 - Kozer za Hekmana ispod bloka, a ovaj sjajno pogađa pored Diona Tompsona. Serija Bamberga od 6:0.

33:19 - A, onda i Gudurić. Takođe trojka.

30:15 - SIIIIIIIIIMONOVIIIIIIIIIIIIIĆ!!!! Trojka!

27:15 - Slobodna bacanja za najveću prednost do sad! Zvezdina odbrana funkcioniše PERFEKTNO!

24:15 - Sjajni poeni Milka Bjelice! Pa, onda i jedno bacanje koje je pogodio Dion Tompson!

19:13 - Tako vam je to! Crveno-beli nisu imali sreće da pogode tu trojku, pa se Bamberg primakao!

GOTOVA JE PRVA ČETVRTINA! A, u poslednjoj sekundi, totalno ludilo. Marko Gudurić je pogodio trojku sa deset metara, ali je vreme ipak isteklo... Šteta!

17:9 - MILKO BJELICA!!! Pogodak uz faul! Iskupio se za malopređašnja dva promašaja! Pogodio je i dodatno bacanje.

NEVEROVATNO! Preko dva minuta bez poena! Milko Bjelica je promašio dva šuta, gosti gube loptu za loptom.

14:9 - Majstorski prodor Marka Simonovića! Posle toga, nekoliko neuspešnih napada na obe strane. Preko minut i po bez poena!

12:9 - Dobri poeni Čarlsa Dženkinsa!

8:5 - Lepa serija Bamberga, Nikos Zizis je pogodio uz faul, pa je bio precizan i sa linije bacanja!

8:0 - Luka Mitrović lepo prolazi na drugi obruč i pogađa uz faul! Precizan je i sa linije bacanja

5:0 - Sjajan početak utakmice za crveno-bele!

2:0 - Utakmica je počela!

18:59 - Evo novog nadjačavanja himne. Aleks Tajus nije verovao šta se događa. Gledao je oko sebe u čudu! :)

18:42 - Aleksandar Katai ima dvojnika, a on igra za Bamberg!

18:27 - Zvezdini klinci koji su se plasirali na završni turnir Evrolige su takođe tu!

18:20 - Ovo je protiv Galate donelo pobedu, a sada je Zvezda istu stvar uradila i pred Bamberg! (VIDEO)