Zvezda je vozila u šestoj brzini, a za automatik menjač zaduženi su bili LeBranko i Kuzmić! (VIDEO)(FOTO)

Evroliga, 23. kolo!

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 20:51h

77:58 - MEČ JE ZAVRŠEN! DOMINANTAN TRIJUMF CRVENO-BELIH!

71:49 - Dion Tompson sada pokazuje bivšem klubu šta je izgubio! Fenomenalna partija Radonjine mašine!

69:49 - Publika u Pioniru već slavi pobedu! Pet minuta pre kraja meča je sve rešeno!

64:42 - Kuzmić je za sada najbolji igrač ove utakmice! Gotova je i treća deonica!

62:36 - A evo malo magije i od Stefana Jovića!

60:36 - Laziiiiiiiić! 5/5 za tri!

57:36 - Tako to radi Ognjen Kuzmić!

54:34 - Branko Lazić vrti Šilba kao malo dete i poentira iz auta!

Nastavlja se meč!

48:29 - Sjajno igraju crveno-beli u odbrani, a u napadu se igra na krilima defanzive! Čini se da istanbulski tim nema šta da traži u Pioniru, ali ima još 20 minuta do kraja! Gotovo je prvo poluvreme!

43:27 - Sjajno igraju crveno-beli, malo Simonović, malo Kuzmić i to je najveća prednost Zvezde!

37:24 - Čarls Dženkins novim pogotkom tera Atamana na tajm-aut!

33:22 - 4/4 gađa Lebranko Lazić za tri! Pionir je proključao!!!

27:20 - Sjajna asistencija Stefana Jovića za Simonovića koji diže Pionir na noge!

23:17 - Delije su posvetile transparent prerano preminulom ambasadoru Rusije Vitaliju Čurkinu...

20:17 - Gotova je prva četvrtina, crveno-beli na krilima Lazića drže prednost!

14:10 - Branko Lazić je ponovo precizan, tajm-aut zove Ergin Ataman!

6:7 - Dva slobodna bacanja pogodio je Vladimir Micov!

6:0 - Trojka Branka Lazića!!! Bravo!

3:0 - Utakmica je počela sjajno za Zvezdu!

18:54 - Sve je spremno za početak meča!

18:51 - PUBLIKA U ŠOKU! Ovo se nikada nije dogodilo na Zvezdinoj utakmici! (VIDEO)

18:22 - Samo jedan košarkaš Galate je mogao da dobije aplauze od Delija, a ovako im je on uzvratio! (VIDEO)

18:02 - Osveta je slatka kada se servira hladna! (VIDEO)

17:52 - Pogledajte kako se zagrevaju gostujući košarkaši.

17:50 - Evo i trenutnog stanja na tabeli, kako biste sa potrebnim predznanjem ušli u ovaj spektakl u najavi!

17:45 - Podsetimo se prethodnog duela ova dva tima.

A, red je setiti se i utakmice pred koju se dogodio taj nemili događaj ubadanja nožem.