Ništa ne traje večno: Efes brutalno okončao Zvezdinu magičnu seriju! (FOTO) (VIDEO)

Evroliga, 21. kolo!

Sva dešavanja sa terena, ali i neka pored njega, mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 23:41h

GOTOVO JE!!!

68:83 - Braun iznuđuje faul u ranoj fazi napada i koristi oba penala. Na drugoj strani, pogađa Milko Bjelica.

62:78 - Lagano privode kraju utakmicu igrači Efesa! Perasović je dobro uradio domaći zadatak!

57:76 - Vraćena trojka!

57:73 - Gudurić daje trojku! Verovatno samo počasnu!

54:73 - Čini se da je ovde sve gotovo!

GOTOVA JE TREĆA ČETVRTINA!

52:61 - Marko Gudurić je pogodio dva od tri slobodna bacanja koja je imao u ovom napadu!

50:61 - Uspeo je Efes da malo smiri Zvezdin nalet...

50:59 - Efes je prekinuo Zvezdinu seriju od 10:0! Dva plus jedan Derika Brauna.

50:56 - KAKVA SERIJA CRVENO-BELIH!

46:56 - Čarls Dženkins počinje da lomi! Dvojka! Promašaj Grejndžera na drugoj strani, što nije uspeo da iskoristi Marko Simonović, koji je, začudo, promašio otvorenu trojku sa svoje pozicije!

44:56 - Zvezda u ovim momentima igra sa dobrom energijom, što se vidi i na semaforu! Posle +18, sada je samo +12 za Efes.

42:56 - Sjajni Čarls Dženkins pogađa preko ruke, a sa druge strane promašuje za dva Tomas Ertel!

40:56 - Zvezda se malo konsolidovala posle tajm-auta.

36:54 - Serija 7:0, prednost najveća do sada, +18!

36:52 - Kako su završili prvo, tako su igrači Efesa počeli drugo poluvreme. Veoma jako! Jedna dvojka i jedna trojka... Zvezda je bez energije.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! 36:47!

36:45 - Stefan Jović pogađa dva slobodna bacanja!

POGLEDAJTE OVU MAJSTORIJU MILKA BJELICE!

34:45 - Opet Derik Braun! Zvezda dugo nije bila u ovolikom problemu u Evroligi.

34:43 - Ogromna prednost za Efes! Derik Braun poentira.

34:40 - Em je pogodio Danston dodatno slobodno bacanje, em je Stefan Jović napravio kiks, koji je Ertel oberučke prihvatio, pa Efes ima najveću prednost koju je imao na utakmici.

34:37 - Šta radi Danston! Dva puta zaredom je pogodio uz faul, a istom prilikom je Dženkins napravio treću ličnu grešku.

34:35 - Prednost za Efes! Danston i Ertel održavaju svoj tim na egalu! Veliki doktori košarke!

34:30 - SIMONOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ!

27:27 - Prelako je Danston došao do prilike za zakucavanje posle izgubljene lopte crveno-belih, pa je Radonjić morao da zove tajm-aut!

27:25 - Iako Zvezda igra solidno u napadu, apsolutno sve u ovim trenucima pogađa Tomas Ertel!

22:21 - Odgovara Ertel! Trojka francuskog doktora. Sa druge strane, faul nad Voltersom i slobodna bacanja. Kao da igraju samo njih dvojica u ovim momentima.

22:18 - Prvo je sjajno Ertel pogodio na drugi obruč, a onda je Volters napravio

dobru akciju i pogodio.

POČELA JE DRUGA ČETVRTINA!

20:16 - Milko Bjelica pogađa dva slobodna bacanja. Njegov čuvar Kirk ne zna šta da radi sa njim. Ali, sa druge strane upravo Kirk pogađa u poslednjoj sekundi za svega -4 na kraju prvog perioda igre.

16:12 - Prekinuta serija!

16:10 - Serija Crvene zvezde! Simonović prodire i pogađa o tablu, za zasad najveće vođstvo. I domaći i gosti ulaze u finiš četvrtine sa ispunjenim bonusom.

12:10 - Malo poena za četvrtinu, za razliku od prve utakmice. To odgovara crveno-belima.

9:7 - Stefan Jović pogađa za prvu prednost! Konsolidovao se srpski šampion... U narednom napadu je Derik Braun osujećen, a Simonović je dobio priliku da šutira slobodna bacanja. Sudije prave neke neverovatne greške. Prvo su oštetili Zvezdu, pa onda i Efes. Smešno, donekle. Simon je pogodio jedno bacanje.

6:7 Upisuje se i Simonović, posle ofanzivnog skoka. 4:7 Danston pogađa posle ofanzivnog skoka, a Efes ne koristi kontru za "plus 5". Kuzmić je "iščačkao" loptu i izborio posed za crveno-bele. I jedni i drugi su agresivni u odbrani.

2:2 - Spor početak utakmice. Samo četiri poena za dva minuta.

20:15 - Kakav doček Delija za Vujovića Veselina!

20:01 - Ekstaza u Pioniru!