Sramotni Inter opet kiksnuo, Milan i Kjevo priredili reviju evrogolova u Veroni! (VIDEO)

8. kolo Serije A!

Veoma zanimljiv dan u Seriji A!
Objavljeno: 23:08h

Lacio je u Rimu u potpunosti nadigrao Bolonju, ali je tek u poslednjim trenucima utakmice stigao do gola i boda. Kaljari je poveo u 10. minutu, a strelac je bio Filip Helander.

Izjednačenje Laciju doneo je Čiro Imobile u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca koji je minut ranije skrivio Sadik Umar.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić nastupao je do 76. minuta za Lacio, kada je umesto njega u igru ušao Luis Alberto.

Na kraju dana, Milan je sa 3:1 savladao Kjevo u Veroni, a viđena su dva fascinantna gola!

Lacio posle današnjeg remija ima 14 bodova i zauzima četvrto mesto u Seriji A, dok je Bolonja 12. sa 11 bodova koliko ima i Inter na 11. poziciji.