Zvezda smatra da su sudije u ovih 12 situacija "NAVLAČILE" za Partizan: Spremili smo vam snimke, sami zaključite! (VIDEO)

DA LI SU U PRAVU?

Situacije su veoma diskutabilne, a šta mislite o svemu kažite u komentarima!

Objavljeno: 19:10h

Rat saopštenjima posle maltene svakog kola Superlige ove sezone je postao normalna stvar kada su u pitanju Partizan i Crvena zvezda, a tako je bilo i posle mečeva 19. kola.

Gledala sam kako nokautiran borac leži na betonu 20 minuta s braunilom u ruci, dok ga gledaoci PRESKAČU! Zašto je MEGDAN 2 bio spolja gladac, a iznutra CIRKUSKI VAŠAR?

Ovaj put su crno-beli "ispalili prvi metak", oštrim saopštenjem vezanim za meč njihovog najvećeg rivala i Čukaričkog na Brdu.

OŠTAR ODGOVOR! Crvena zvezda tvrdi da su sudije na ovih 12 utakmice GURALE Partizan ka pobedama! (VIDEO)

Meč je posle preokreta završen rezultatom 2:1 u korist vicešampiona države, a Partizanu je zasmetao penal koji je dosuđen na tom meču.

U saopštenju se spominje sedam momenata sa mečeva crveno-belih za koje u Humskoj smatraju da su diskutabilne i njih možete videti ovde...

A potom je Zvezda odgovorila da je u ovih 12 situacija sudija pomagao Partizanu da dođe do bodova!

Evo o kojim situacijama se radi! Spremili smo vam snimke, vi sami procenite!

1. Partizan – Napredak 1:1 (gol iz ofsajda u 96. minutu, nema kažnjenih)

2. Partizan – Voždovac 1:3 (penal pri rezultatu 0:0 u sedmom minutu)

3. Radnik – Partizan 0:2 (penal pri rezultatu 0:0 u 18. minutu, zatim penal na 0:1 u 89. minutu)

4. Radnik - Partizan 0:2 (poništen regularan gol Radnika u 45. minutu pri rezultatu 0:1)

5. Zemun – Partizan 1:3 (penal pri rezultatu 1:2 u 89. minutu)

6. Partizan – Bačka 3:1 (penal pri rezultatu 0:0 u 5. minutu)

7. Borac – Partizan 1:2 (penal pri rezultatu 1:1 u 88. minutu)

8. Borac – Partizan 1:2 (nepostojeći slobodan udarac u 97. minutu, meč produžen četiri minuta, za pobedonosni gol)

9. Mačva – Partizan 1:3 (penal pri rezultatu 1:1 u 84. minutu)

10. Rtanj – Partizan 0:3 (penal pri rezultatu 0:1 u 70. minutu)

11. Partizan - Čukarički 0:0 (Everton je slomio nogu Mudrinskom - samo žuti karton)

12. Javor - Partizan 0:2 (nedosuđen penal za Javor u 71. minutu pri rezultatu 0:2)

PARTIZAN TRAŽI REVOLUCIJU PRED DERBI! Penal na Brdu izazvao lavinu, crno-beli sasuli paljbu po večitom rivalu! (VIDEO)

JEDNOGLASNO ODLUČILI: Novi Pazar istupio iz Prve lige Srbije! Novi šamar srpskom fudbalu!