Crvena zvezda osvojila i Čačak, Ričmond Boaći prekinuo post! (VIDEO)

superliga srbije!

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Fudbaleri Crvene zvezde su uspeli da savladaju u gostima Borac rezultatom 2:0 i bez većih problema upišu nova tri boda.

DUŠKU VUJOŠEVIĆU ODSEKLI PRST!

Strelci na ovom meču bili su Nemanja Milić u 36. minutu, i što posebno raduje navijače crveno-belih, Ričmond Boaći koji je svoj post prekinuo u 75. minutu meča.

PREPOZNAJETE LI SVE TE ASOVE? Jedna od najjačih fotki u istoriji srpske košarke nastala je na pripremama ekipe od koje je i Drim tim strahovao! (FOTO) (VIDEO)

Vremenski uslovi i teren su bili problem i za jednu i za drugu ekipu...

Borac je posle ovoga meča postao poslednjeplasirana ekipa prvenstva sa samo četiri osvojena boda, dok je Zvezda sa 25 bodova usamljena na prvoj poziciji.

SRPSKI FUDBALERI DOBIJAJU SVOJ DOM: Da li je ovo model kako će izgledati Nacionalni stadion u Beogradu? (FOTO)

MEČ JE ZAVRŠEN, BORAC NIJE IMAO ŠANSU!

89. minut - Meč je produžen za dva minuta.

85. minut -Mladi Luka Ilić je pokazao kakav je igrač!

75. minut - GOOOOOOOOOL!!!! Sjajan centaršut Gobeljić, hladan kao špricer je Boaći koji napokon prekida post! 2:0!

60. minut - Veliku priliku propustio je Aleksandar Pešić...

MEČ JE NASTAVLJEN!

45. MINUT - GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

38. minut - Ajaoj kakav promašaj Ričmonda Boaćija!

36. minut - GOOOOOOOOOOOOL!!!! Strelac je Nemanja Milić posle Boaćijeve asistencije!

34. minut - Pokušaj Boaćija posle centaršuta Milijaša, ali lopta završava pored gola.

27. minut - Posle dve fenomenalne šanse za Zvezdu ušlo se u nešto mirniji period utakmice. Borac se za sada odlično brani i crveno-beli nemaju rešenje u napadu.

14. minut - Odlična prilika za crveno-bele, šut Milića, ali uz dosta sreće za Čačane lopta završava pored gola Bajića.

11. minut - Slobodan udarac na ivici šesnesterca za Zvezdu. Milijaš je fenomenalno šutnuo, ali je odbranio Bajić.

10. minut - Početna inicijativa crveno-belih, ali bez konkretne prilike.

17:00 - Utakmica je počela!

16:55 - Igrači oba tima izlaze na teren predvođeni glavnim arbitrom ovog meča Majom Vujovićem. Na tribinama se nalazi oko 3000 gledalaca.

16:30 - Poznati su i sastavi za ovaj susret, crveno-beli su bez 5 standardnih igrača u prvoj postavi.

BORAC ČAČAK: Bajić - Čađenović, Obradović, Kostić, Kuljević, Propadalo, Dupovac, Jovanović, Stamenić, Knežević, Otašević.

CRVENA ZVEZDA: Kahriman - Gobeljić, Savić, Frimpong, Rodić - Račić, Krstičić, Milijaš, Milić - Pešić, Boaći.

BONUS VIDEO: Predstavljanje tima KK Crvena zvezda za sezonu 2017/18