POBEDA PARTIZANA

Prve minute za crno-bele upisao je napadač Ognjen Ožegović

U vreme reprezentativne pauze fudbaleri Partizana i Mačve odigrali su prijateljski duel u Zemunelu.

Janković gura Crnu Goru ka baražu, Danci razneli Poljake, Humels otpisao Čehe! (VIDEO)

Partizan je pobedio rezultatom 2:0, a strelci su bili nova pojačanja kluba iz Humske, Solomon i Antonov.

Napadač doveden na pozajmicu iz Rijeke postigao je gol već u petom minutu, posle dodavanja još jednog pojačanja, štopera Milana Mitrovića, da bi u 61. solopartitura levog beka pristiglog iz Grashopersa definitivno slomila otpor Šapčana.

Trener Parnog valjka Miroslav Đukić u prvom poluvremenu posložio je ekipu u formaciji 4-4-2 uz napomenu da je osim Solomona, Antonova i Mitrovića prve minute za crno-bele upisao i napadač Ognjen Ožegović.

Partizan u narednom kolu Superlige, naredne subote, dočekuje lučansku Mladost, dok Mačva u Šapcu igra sa Čukaričkim.