A Zvezdi nije valjao... Dojučerašnji igrač crveno-belih razneo rivala u paramparčad na svom debiju u novom klubu! (VIDEO)

zasvirala violina!

Juče potpis za novi klub, danas već odlučujući pogodak

Dojučerašnji napadač Crvene zvezde Srđan Vujaklija nije mogao da poželi bolji početak internacionalne karijere - juče potpis ugovora sa kazahstanskim Ordabasijem, a već danas gol na debiju!

DA LI JE BAŠ SAD MORAO OVO DA KAŽE? Niko nije zabrinuo Grobare pred duel sa Budućnosti kao Leonardo! (FOTO)

NAJVEĆI KOŠARKAŠKI PARADOKS: Kako neko sa 209 cm igra pleja, a neko sa 198 cm centra? (FOTO)

Mirno li spavate, kineski milioni? Zvezda čileanskog fudbala za baš OGROMNU LOVU prešla u Meksiko! (VIDEO)

Iskusni napadač koji nije dobio pravu šansu na Marakani počeo je utakmicu protiv Šahtjor karagandija na klupi, da bi trener Aleksej Petrušin šansu ukazao pri rezultatu 0:0 u 63. minutu. Samo 11 minuta kasnije Vujaklija je postigao sjajan pogodak i doneo veoma važna tri boda svom novom klubu u borbi za novi uzlatak na evropsku scenu.

Tužna simbolika... Utakmica protiv Budućnosti ima nebesku vrednost za Grobare zbog Dragana Mancea... (VIDEO)

U domaćem sastavu svih 90 minuta odigrao je i iskusni defanzivac Aleksandar Simčević, dok su kod gostiju igrala obojica Srba - Marko Stanojević i Milan Stojanović, doskorašnji prvotimci Rada, odnosno Metalca iz Gornjeg Milanovca.

TO SE UČI SAMO NA SRPSKOM BETONU! Bulutova finta usijala društvene mreže, a od Španaca napravila predmet sprdnje celog sveta (VIDEO)

Šahtjor je u samom finišu izjednačio, no taj gol nije priznat zbog ofsajda...

Rasipanje se nastavlja?! Zvezdinog asa želi gigant KOJI SE NE ODBIJA?! (FOTO)