Partizan i dalje nije šampion! Zvezda u drugom poluvremenu razbila Mladost, drama i dalje traje! (VIDEO)

Superliga, 34. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 20:58h

UTAKMICA JE GOTOVA!

87. minut - Samo minut kasnije, Mihailo Ristić je centrirao za Nemanju Milića, koji je lagano pogodio za 4:1. Odlično se kretao Milić!

86. minut - Fantastičan pogodak Mihaila Ristića! Primio je loptu na nekih 20 metara, i levicom pogodio iza leđa golmana Rosića.

74. minut - Solidan fudbal gledamo, a Zvezda za sada rutinski privodi stvari kraju!

VELIKA PODRŠKA: Delije izdominirale na Severu! (VIDEO)

51. minut - Petković donosi prednost Crvenoj zvezdi!

POČELO JE DRUGO POLUVREME!!!

45+1 minut - Ričmond Boaći postiže pogodak tačno kada je najvažnije! Odlično se snašao Ganac u petercu i postigao veoma lep pogodak.

44. minut - Kanga je imao priliku, dobio loptu od Donalda, ali je promašio sa nekih 10 metara iskosa.

26. minut - Vodi Mladost!!! 1:0... Strelac je Tumbasević. Na krajnje bizaran način.

21. minut - Šta je sada promašio Plavšić. Sjajna akcija Kange i Donalda, ali završnica nije bilo dovoljno dobra.

14. minut - I dalje nije viđena nijedna šansa.

1. minut - Utakmica je počela!

18:14 - Jedna VELIKA promena u timu crveno-belih! U prvi tim se vratio Slavoljub Srnić, ali i Damir Kahriman.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Kahriman - Petković, Frimpong, Luković, Anđelković - Donald, Le Talek, Plavšić, Kanga, Srnić - Boaći

MLADOST (4-1-4-1): Rosić - Andrić, Saničanin, Šatara, Pešić - Tumbasević, Milosavljević, Golubović, Gavrić (Nebojša), Gavrić (Nenad) - Odita.