Zvezda je bacila sve niz reku! Voždovac lansirao Partizan na korak do titule! (VIDEO)

superliga 34. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv blog
Objavljeno: 19:08h

MEČ JE GOTOV! Zaslužena pobeda!

92' Lep gol Poletanovića, ali da li je prekasno?

87' Sve je ovde gotovo, pogodio je i Nikola Srećković za 3:1! Da li su Zmajevi odredili novog šampiona Srbije?

78' Ređaju se prilike za Zvezdu, ali nema koncentracije u završnici!

71' Penal za Zvezdu! Pao je Sikimić, Luković je precizan!

70' Dobra akcija Zvezde po levom boku, ali su se spetljali Donald i Sikimić i ostalo je 2:0.

64' Nestvaran promašaj Nikole Ćirkovića!

56' Da li je gol Voždovca opravdano poništen?

54' Nova prilika za Voždovac! Šutirao je Nemanja Nikolić, ali lopta je otišla preko gola!

51' Diskutabilna odluka glavnog sudije! Da li je sa pravom dosuđen ofsajd za Voždovac?!

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Sjajno igra Voždovac! 2:0!

39' Boaći je pao na zemlju i ostao bez vazduha, a ostali igrači su pritrčali da mu vade jezik!

36' Stefan Dražić!!!! Kakav prodor, kao Leo Mesi! 2:0!

30' Voždovac igra napadački i kao da je namirisao krv! Prete domaći iz kontra napada, crveno-beli su za sada nemoćni!

15' Kakav kiks Anđelkovića! Vodi Voždovac 1:0!

12' Evo kakvu atmosferu prave Delije na krovu!

1' Kakva prilika za Milijaša! Sjajna odbrana Popovića, ali ovakvu stopostonu šansu igrač Milijaševog iskustva je morao da pretvori u pogodak!

17:00 - Meč je počeo!

16:20 - Evo i sastava obe ekipe:

Voždovac: Popović - Gajić, Mihajlov, Ivković, Filipović - Petrović, Nikolić - Ćirković, Zec, Krasić - Dražić.

Rezerve: Milošević, Sinđić, Georgijević, Marković, Srećković, Blagojević, Duronjić.

Crvena zvezda: Manojlović - Petković, Frimpong, Luković, Anđelković - Le Talek, Donald - Ruiz, Milijaš, Plavšić - Boaći.

Rezerve: Kahriman, Adžić, Srnić, Vujaklija, Ristić, Sikimić, Poletanović