TRKA ZA TITULU ULAZI U FOTOFINIŠ! Zvezda rutinski, Partizan skinuo prokletstvo posle trećeg preokreta zaredom! (VIDEO)

superliga 30. kolo

Sva dešavanja sa ovih mečeva mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 18:56h

92. minut - SJAJAN GOL MARKA JEVTOVIĆA za 3:1!

87. minut - Ruiz je promašio penal, drugi na meču za Zvezdu, ali se Boaći dobro snašao i postigao gol!

72. minut - Leonardo! Ponovo on i Đurđević! Sjajno je centrirao Janković, a Brazilac je fantastično reagovao butinom za treći preokret Partizana u poslednje tri utakmice.

63. minut - Faul Saše Ilića na ivici kaznenog prostora. Da je bio samo koji metar bliže golu, bio bi penal. Dobra reakcija, s obzirom na to koliko je izglednu šansu neutralisao. No, imao je Novi Pazar priliku i iz slobodnjaka, koja na žalost po tim sa juga Srbije nije iskorišćena. Loš šut Krstića.

51. minut - Uroš Đurđević je strelac za Partizan, koji je izjednačio na 1:1 u Novom Pazaru.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! Ako bi sve ostalo kao što je sad, Čukarički bi išao u plejof ispred Javora i Spartaka, dok bi Zvezda imala devet (tačnije, pet posle "prepolovljavanja") više od Partizana.

44. minut - Odlična akcija Partizana ispred kaznenog prostora Novog Pazara. Na kraju je Jevtović sjajno poslao pas ka Đurđeviću, a ovaj probao da pronađe Leonarda u petercu. Na nesreću za Marka Nikolića i njegove igrače, lopta je završila iza leđa Brazilcu.

42. minut - Evo šta se dešava na svim terenima trenutno!

36. minut - Gelor Kanga rutinski postiže pogodak iz penala, Zvezda se njim približava tituli!

35. minut - Penal za Zvezdu!

25. minut - Zvezda je dominantna na Marakani, ali ne pronalazi put do gola tradicionalno neugodnog Borca!, koji je i sam imao kolosalnu priliku!

18. minut - Partizan do sada nije imao nijednu šansu!

7. minut - Ivan Marković postiže gol za Novi Pazar i crno-beli imaju ozbiljan problem još od početka utakmice.

16:45 - Podsetite se prvih utakmica ovih timova u jesenjem delu Superlige Srbije.

16:19 - Evo i sastava pred mečeve Partizana i Crvene zvezde:

BORAC: Aleksić - Obradović, Drašković, Janičić, Sajčić - M. Kostić, Zoćević - L. Jovanović, Tijago, Marković – Mihajlović.