Ludo veče u Dortmundu: Milionerima pokazano kako izgleda glamur iz Monaka! (FOTO) (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

90' Meč je gotov! Velika pobeda Monaka!

84' Kagavaaaaaaaaa!!! Magija Japanca, 2:3!

79' Mpaaaabeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kakva igračina ljudi moji, 3:1!!!!!!!!

76' Kakav promašaj Radamela Falkaa! Prevario je Birkija, ostao je prazan gol, ali je Kolumbijac skinuo pticu iznad Signal Iduna Parka!

72' Kako igra štoper Kneževa Žemerson! Čovek je hodajući zid, sve blokira!

69' Sjajno igra Borusija od početka drugog dela igre! Napadaju Milioneri, žele pogodak, ali Monako za sada odoleva! Pitanje je da li će izdržati...

57' Kakva majstorija Obamejangaaaaa!!! Sjajna asistencija petom za Kagavu koji spaja Dembelea sa golom! 1:2!

51' Kristijan Pulišić igra sjajno u nastavku, Borusija pritiska i čini se da je samo pitanje vremena kada ćemo videti novi pogodak!

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Monako ima veliku prednost, ali igrači Borusije i navijači imaju pravo da budu ljuti jer je prvi gol postignut iz čistog ofsajda!

35' Nesrećni Sven Bender, čovek koji menja Bartru, postigao je autogol! 2:0!