Ludo veče u Dortmundu: Milionerima pokazano kako izgleda glamur iz Monaka! (FOTO) (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Fudbaleri Monaka uspeli su da naprave još jedan veliki podvig ove sezone!

Kneževi su u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona slavili u gostima Dortmundu rezultatom 3:2!

Ekipa Leonarda Žardima je tako došla na korak od plasmana u polufinale, ali i pokazala da poseduje vanserijski kvalitet i talenat i da visok plasman ove sezone nije više iznenađenje!

Od samog starta Monako je bio opasniji rival pa je već posle 35 minuta imao prednost od 2:0, ali i nerealizovani penal.

Strelci su bili Kilijan Mpape i Sven Bender koji je zatresao mrežu svog golmana.

Borusija se probudila u nastavku, stvarala prilike i uspela da smanji rezultat preko sjajnog Dembelea.

Nastavili su sa ofanzivom Milioneri, ali ipak sledeći gol je završio u njihovoj mreži, a strelac je bio supertalentovani Kilijan Mpabe.

Četiri minuta kasnije konačan rezultat postavlo je Šinđi Kagava i tako svom vratio nadu pred revanš utakmicu, tačnije izvadio Milionere iz blata!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog!