ZVEZDA NE DA TITULU! Vujaklijino gudalo je sviralo predivne tonove, teško će Spartak do plejofa! (VIDEO)

superliga, 28. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 18:04h

79' Crveno-beli i dalje napadaju...

69' Od nove prednosti, Zvezda lepo kontroliše meč. Sada je Plavšić išao u solo akciju, ali je opet njegov šut zaustavio Ostojić.

58' Prva utakmica na kojoj je bio starter u Superligi, i odmah sjajan utisak Srđana Vujaklije! Kanga je asistent, Vujaklija strelac! Sjajna igra popularnog Violiniste.

54' Pogrešio je Frimpong, a strelac pogotka za Spartak je Đorđe Ivanović! Bio je to prvi udarac Spartaka u okvir gola. Umalo da iz prvog sledećeg napada Zvezda opet povede, ali Milićev centaršut nije prevario golmana Ostojića.

Trebalo bi se osvrnuti na detalj iz prvog poluvremena, iz trećeg minuta, kada je u kaznenom prostoru Zvezde oboren Jovović, ali sudija ništa nije svirao. Kakvo je vaše mišljenje?

51' Probao je ponovo Vujaklija, atraktivno, ali je njegov šut iz kaznenog prostora izblokiran.

49' Šut Spartaka iz slobodnog udarca sa nekih 30 metara, metar preko gola.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Bolja je Zvezda, ali ako želi miran san moraće da dokusuri rivala!

38' Đorđe Ivanović je imao prostora, lepo prošao, ali opet se nadamo da nije pogodio neku pticu u letu iznad Marakane udarcem iz kaznenog prostora :)

29' Kakva bomba Kange sa 25 metara, ali gola nema!

20' Nadamo se da Pantić nije pogodio neku pticu u letu ovim pokušajem iz daljine...

13' Imao je Gelor Kanga priliku, ali se nije najbolje snašao...

2' I upravo Vujaklija je strelac! Prvi put je zasvirao violinu u dresu Zvezde! 1:0!

16:00 - Meč je počeo!

15:40 - Evo i sastava dve ekipe! Iznenađenje u navali Zvezde, od prvog minuta na terenu biće Vujaklija!

Stadion: Rajko Mitić Gledalaca: Sudija: Dejan Santrač

CRVENA ZVEZDA : Manojlović – Petković, Frimpong, Al. Luković, Ristić – Le Talek, Donald, Milić, Kanga, Plavšić – Vujaklija.

SPARTAK: Ostojić – Stojković, Ćalasan, Radovanović, Krefl - Pantić, Nikolić, Ivanović, Jovović, Torbica - Mudrinski.