PREJAKA IZJAVA MARKA NIKOLIĆA: Osećam se glupo i poniženo zbog stvari o kojima sam pričao! (VIDEO)

ne sviđa mu se rezultat

Objavljeno: 20:47h

Nije bilo pobednika u 153. Večitom derbiju.

Crvena zvezda i Partizan odigrali su 1:1, pa stanje na tabeli ostaje nepromenjeno.

Tavamba je mogao da mu otkine glavu, ali je Đurđević ipak pogodio Zvezdinu mrežu! (VIDEO)

Trener crno-belih Marko Nikolić kaže da nije zadovoljan bodom, kao i da bi jedan pogodak Partizana bio dovoljan za pobedu da nije bilo greške sudija.

Svetlela se Marakana od baklji Grobara, a onda je stigao odgovor i od Delija! (VIDEO)

- Nije važnost utakmice uticala na našu partiju, takve su derbi utakmice, nisu lepe uglavnom. Pritisli smo poslednjih 30 minuta i prvih 15 minuta utakmice. Slažem se da je lopta bila u gol-autu. I ovaj gol bi bio dovoljan za pobedu, da nije bilo tog Zvezdinog. Nismo zadovoljni bodom - rekao je Nikolić za Arenusport.