ĐURĐEVIĆA SLAVE GROBARI: Zvezda nije znala da iskoristi poklon sudija! (FOTO) (VIDEO)

Superliga Srbije 24. kolo

Sva dešavanja na dan 153. Večitog derbija, kao i na samoj utakmici mogli ste da pratite u "lajv blogu" na Espreso.co.rs
Objavljeno: 20:57h

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizan remizirali su u 153. Večitom derbiju rezultatom 1:1!

Crveno beli su do prednosti došli preko Gelora Kange u 34. minutu, ali taj gol nije trebalo da bude priznat, jer je lopta prethodno napustila granice igrališta!

ZVEZDA GORI NA SEVERU: Pamtite li bolju koreografiju Delija? (VIDEO)

Bod Partizanu doneo je Uroš Đurđević golom u 87. minutu

Crveno-beli sada ostaju na šest bodova prednosti u odnosu na najvećeg rivala!

U meču dva najveća rivala, naročito u drugom poluvremenu nismo mogli da vidimo kvalitet, dobru igru, šanse i sve što bi ovakav događaj trebalo da obeleži.

SVE PRŠTI NA VEČITOM DERBIJU! U glavnoj ulozi svih sukoba bio je jedan fudbaler Crvene zvezde! (VIDEO)

Tokom prvih 45 minuta videli smo napade u naletima, mada se mora priznati da je ekipa Partizana bila za nijansu bolja i konkretnija.

Ipak, izuzev pokušaja Leonarda sa početka utakmice, kao i iz slobodnog udarca krajem prvog dela igre, crno-beli nisu ozbiljnije zapretili Manojloviću, iako je bilo izglednih napada.

Zvezda nije mnogo napadala, ali je najbolju priliku iskoristila. Igrao se 34. minut kada je Džon Ruiz je uspeo da isčačka loptu i uposli Gelora Kangu koji nije imao težak zadatak da savlada Kljajića. Bitno je napomenuti da je gol neregularan, jer je Ruiz "izvukao" loptu iz gol-auta.