HOLAND SA PENALA SRUŠIO KRISTAL PALAS! Siti prišao Arsenalu na dva boda minusa (FOTO)
Slavlje Erlinga Holanda, Foto: Zac Goodwin / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 27. KOLO

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Kristal palas sa 1:0 na Selhurst parku u 27. kolu Premijer lige.

Jedini pogodak za pobedu "građana" za dva boda minusa u odnosu na Arsenal koji ima utakmicu manje bio je delo Erlinga Holanda u 78. minutu iz penala.

Erling Holand na utakmici Kristal palasa i Mančester sitija
Erling Holand na utakmici Kristal palasa i Mančester sitijafoto: Simon Dael / Shutterstock Editorial / Profimedia

Nekadašnji reprezentativac Srbije, a danas kapiten domaćina, Luka Milivojević odigrao je 61 minut, a u 30. minutu dobio je žuti karton.

Luka Milivojević na utakmici Kristal palasa i Mančester sitija
Luka Milivojević na utakmici Kristal palasa i Mančester sitijafoto: MICAH CROOK/PPAUK / Shutterstock Editorial / Profimedia