Partizan je spreman za Derbi! Dva penala u Humskoj, crno-beli prekinuli seriju Borca! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 23. kolo!

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...

88. minut - Korner je za Borac, ali posle njega nije se dogodilo ništa.

76. minut - Solidan napad Borca. Stefan Mihajlović je bio u kaznenom, pronađen je lepim centaršutem, nadskočio je Blekija Milenkovića, ali je glavom bio neprecizan.

74. minut - Šut Leonarda iz slobodnog udarca išao je pravo u golmana gostiju Mišića!

71. minut - Partizan je malo smirio igru, posle perioda u kom je Borac bio veoma opasan i igrao dobar visok presing.

67. minut - Stefan Mihajlović je strelac sa bele tačke! Vratilo se Borcu što se otvorio u drugom delu igre. Svi tako treba da igraju protiv Večitih, a ne da se predaju i uđu u surovi bunker.

66. minut - Penal za Borac! Veoma neoprezan start u kaznenom prostoru!

53. minut - Opasan napad Partizana, ali se Leonardo malo spetljao u kaznenom prostoru.

49. minut - Borac se malo konsolidovao u drugom poluvremenu, pokušava čak i da napadne, a ne da igra surovi bunker.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

43. minut - Crno-beli sada već lagano kontrolišu utakmicu! Imao je Borac jednu priliku pre koji minut, ali je Filip Kljajić odlično odreagovao! I to u dva navrata.

34. minut - Leonardo je povisio na 2:0 sa bele tačke. Penal je skrivio Nikola Ignjatijević, ali pitanje je da li ga je stvarno bilo. Naravon, ne tvrdimo ništa, ali Janković je pao u kaznenom prostoru kao da ga je bager pokosio.

32. minut - Veliku šansu propustio je Partizan da duplira prednost! U izglednoj situaciji bio je Janković!

26. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Partizan vodi sa 1:0. Strelac Nebojša Kosović, asistent Vulićević! Veoma se lepo snašao u petercu!

20. minut - Veoma mirna utakmica za sada. I dalje je Tavambina šansa bila najbolja! Leonardo je, takođe, pretio.

4. minut - Prvi aplauzi za Tavambu u Humskoj. Lep pokušaj, odbrana golmana i korner.

1. minut - Utakmica je počela!

16:45 - A, evo i kako izgleda atmosfera na stadionu pre utakmice.

16:34- Evo sastava obe ekipe.

Partizan: Kljajić, Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić, Kosović, Jevtović, Janković, Mihajlović, Leonardo, Tavamba.

Klupa: Jovičić, Ćirković, Đilas, Đuričković, Munir, Ilić, Jovanović.

Borac: Mišić, Ignjatijević, Marković, Drašković, Kostić, Marčić, Marinković, Tiago, Mihajlović, Jovanović, Živanović.

Klupa: Aleksić, Obradović, Delić, Zoćević, Savić, Anđelković, Punoševac.